Kdo by se nezbláznil?

5. října 2011 v 19:21 | dreaming-girl |  Téma týdne
A je to tady, další Téma týdne. Když jsem uviděla téma život bez elektřiny, trochu jsem se zaskočila. Chci říct, že je to jistě neobvyklé, ale zato zajímavé téma, které my si vlastně nedokážeme představit.

Ráno mi zazvoní budík... Moment, nezazvoní, tedy alespoň ne ten na mobilu, protože žijeme bez elektřiny. K snídani si dám palačinky... Stop, nedám, tedy alespoň ne na normálním sporáku a nad nějakým ohněm... Na to popravdě řečeno, nemám čas. Nemůžu si rozsvítit, neboť žijeme bez elektřiny, nepoteče teplá voda... Když pak bez té naší ELEKTRIKY vypadám jako mrtvá, vydám se kam? Do školy. Nikoli autobusem, protože není elektřina a tudíž mám smůlu, ale PĚŠKY. To, že to mám do školy zhruba tři kiláky, to mi je v tuto chvíli naprd. Ve škole máme tmu, protože slunce zrovna v tento osudný den stoprocentně nebude svítit, k obědu něco hnusnýho a nepečenýho (teda ne, že by to jinak u nás v jídelně bylo normální, tam je to hnusný pořád...) A odpoledne další tři kiláky. Do večera sedět a číst si knížku (teda pokud bych neměla kroužky, ale i tak by to stálo za prd, neboť by, jak už jsem říkala, nesvítilo slunce a my svítili svíčkami, o které by jistě někdo zavadil a začalo by hořet...). A potom, co tak dělat po tmě? V podstatě nic jiného, než spát, protože vám ráno nazazvoní budík, což znamená, že nejspíš zaspíte...)

Když si tohle představím, zvedá se mi žaludek. Vemte si, že bez elektřiny bysme se v podstatě vrátili k neandrtálcům a to je, musíte uznat, hrozivá představa...

Dokážete si vůbec představit život bez cenné ELEKTŘINY?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 artris artris | Web | 5. října 2011 v 19:35 | Reagovat

Hmm dobré zpracování :-) Jinak prosím navštiv můj blog. Píšu tam příběh a ráda přivítám kritiku. Neber to prosím jak reklamu jen se chci zdokonalit s vašimi radami.

2 dreaming-girl dreaming-girl | Web | 6. října 2011 v 19:11 | Reagovat

Děkuji... Takhle to neberu, když napíšeš názor na článek, jsou reklamy v pořádku (tedy, spíše je povoluji). Jinak se určitě kouknu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama