MOJE SÉGRA - Já tě mám ráda!

16. října 2011 v 19:28 | dreaming-girl |  Mé povídky
Podivné... Někteří touto větou šetří a nechávají si jí pro důležité příležitosti. Někteří jí používají pokaždé, když je to chytne. Jak tato věta souvisí s dějem, to máte možnost se dovědět, ale pokud jste zmatení a říkáte si "co to proboha je?", máte k dispozici všechny kapitoly. Pokud si ale děj pamatujete, můžete číst.

"Co tady děláš prcku?!" Ušklíbla se. "Jdu na záchod," pípla Markétka a zamířila ke kabince. "Na záchod, jo? Tak to máš smůlu, protože tam se asi nedostaneš," pitvořila se po jejím hlasu Marie a zatarasila jí cestu. Markétka vyděšeně pohlédla na Marii a upadla. Naneštěstí přistála na Mariině loktu. "Co na mě padáš ty prcku prťavej," vykřikla a dala jí facku. Markétka se zhroutila. Marie se do ní už už chystala kopnout, když tu se ze tmy vynořila postava a křikla: "Opovaž se na ni ještě jednou šáhnout a dám ti facku taky!!!" Byla to Monika. "Fakt my jí dáš srababo? Ty, která se bojíš i pavouka? Už se bojím !!" zasmála se Marie a zkřivila obličej ve škleb. "Nikdo tě nemá rád! Nemáš vůbec nikoho. Tvoje máma je v psychiatrický léčebně, tvoje babička brala drogy, ale nikdo Tě nemá rád, jsi přesně jeden z těch typických příkladů holky, kterou všichni nesnáší!!!!" Monika pohlédla na Marii. Měla pravdu. Nikdo ji neměl rád. "Já Tě mám ráda Mony!" zasípěl něčí hlas. Monika pohlédla na Maky. Usmála se. Co se směješ? To už si se úplně pomátla?! Zasmála se Marie. Monice začalo bušit srdce. Věděla, že musí Marii aspoň tu facku dát. Ne kvůli sobě, kvůli Maky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 restless-girl restless-girl | Web | 16. října 2011 v 20:10 | Reagovat

Nějaký krátký, né? :D

2 dreaming-girl dreaming-girl | Web | 16. října 2011 v 21:25 | Reagovat

[1]: máš pravdu, ale kdybych v kapitole pokračovala, ztratilo by to napětí... (jestli teda souhlasíš, že to napínavý na konci je...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama